Search
Close this search box.

جهت دریافت مشاوره رایگان برای انتخاب رشته و دانشگاه متناسب با شرایط شما ، لطفا این فرم را تکمیل نمایید تا مشاورین ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

کشور
ایالت/شهر (منطقه)
اطلاعات دانشگاه
 • نوع موسسه
  دولتی
 • سال تاسیس
  1963
 • رتبه جهانی
  359
 • رتبه کشوری
  13
 • هزینه خوابگاه (سالیانه)
  27000 دلار
 • شهریه سالانه (تقریبی)
  20000
 • مهلت ثبت‌نام
  سپتامبر، ژانویه، می
اجازه کار
 • در زمان تحصیل
  دارد
 • پس از فارغ‌التحصیلی
  دارد
دانشکده‌ها
درباره دانشگاه

آشنایی با دانشگاه ویکتوریا و شرایط اخذ پذیرش

اولین گام‌ها برای تأسیس دانشگاه ویکتوریا کانادا، در سال 1892 در یک کنفرانس مردمی در کلیسای اسقفی متدیست برداشته شد. در آن زمان یکی از دغدغه‌های مسئولین این بود که رشد و ترقی جوانان از تحصیلات آکادمیک شروع می‌شود.

درنتیجه بازیگران و نهادهای اجتماعی و سیاسی کانادا، تا حد زیادی به شکل‌گیری دانشگاه کمک کردند. افراد مذهبی این شهر، اکنون پس از شصت سال هنوز امیدوارند که مردم بومی، ارزش و تلاش فوق‌العاده کلیسا را در رابطه با آموزش عالی، از یاد نبرده باشند.

تاریخچه دانشگاه ویکتوریا

دانشگاه ویکتوریا قدیمی‌ترین موسسه تحصیلات تکمیلی در بریتیش کلمبیا است که در سال 1903 به عنوان کالج وابسته به دانشگاه مک گیل (قبل از به دست آوردن استقلال کامل در 1 ژوئیه 1963) تأسیس شد. این کالج که از 60 سال سابقه تدریس در سطح دانشگاهی با عنوان کالج ویکتوریا برخوردار بود،  در 1 مارس 1963 استقلال کامل و وضعیت اعطای مدرک به دانشجویان را به دست آورد.

در اوایل این قرن، آموزش دانشگاه حرفه‌ای‌تر شد و در زمینه‌هایی فراتر از زمینه های سنتی، الهیات، حقوق و پزشکی گسترش یافت. سیاست آموزشی این دانشگاه که در دهه 1960 آغاز شد، در ادامه‌ رشد جمعیت و این باور که آموزش عالی کلیدی برای عدالت اجتماعی و بهره‌وری اقتصادی برای افراد و جامعه است، شکل گرفت.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه مهاجرت تحصیلی به کانادا این مطلب را بخوانید.

دانشگاه ویکتوریا در 3 آوریل 2001، در سازمان هرالدیک کانادا ثبت شد. سنت‌های تاریخی این دانشگاه در پایه‌های نظامی، رجالی‌های آکادمیک و پرچم آن به‌خوبی منعکس شده است. کاپوت BA قرمز یکدست است، رنگی که وابستگی اولیه به مک‌گیل را به یاد می‌آورد. کاپوت BSc طلایی و هود Bed با رنگ آبی، رنگ‌های دانشگاه بریتیش کلمبیا را نشان می‌دهد.

آبی و طلایی به عنوان رنگ‌های رسمی دانشگاه ویکتوریا، همچنان حفظ شده‌اند. شعار بالای بازوهای دانشگاه، «بگذار نور باشد» بوده و با حروف عبری نوشته شده است. شعار پایین، به زبان لاتین، «بسیاری از خردمندان، سلامت جهان هستند» نگارش شده است.

موقعیت جغرافیایی

در قرن نوزدهم، ویکتوریا بزرگترین شهر بریتیش کلمبیا بود و از آن به‌عنوان پیشروترین شهر در تجارت و بازرگانی نیز یاد می‌شد. با این حال با ساخت راه آهن بین قاره‌ای، ونکوور به عنوان بندر اصلی ساحل غربی و بزرگترین شهر در بریتیش کلمبیا ظاهر شد.

در قرن بیستم، ویکتوریا در درجه اول به عنوان یک شهر دولتی، بازنشستگی و گردشگری تکامل یافت. با این حال این منطقه همچنان پایگاه دریایی غربی کانادا و خانه یک ناوگان ماهیگیری بزرگ است. ساخت و تعمیر کشتی یا محصولات جنگلی و صنایع ماشین‌سازی، همچنان به عنوان منابع مهم اشتغال ادامه دارد.

این شهر به طور فزاینده‌ای به عنوان یک مرکز تحقیقات دریایی، جنگلداری و کشاورزی در حال توسعه است. منطقه پایتخت همچنین به‌خاطر موسسات آموزشی که شامل دانشگاه ویکتوریا، کالج کاموسان، دانشگاه رویال رودز و کالج لستر بی پیرسون اقیانوس آرام است، مورد توجه قرار دارد.

دانشجویان فارغ‌التحصیل، از University Of Victoria به عنوان یکی از بهترین دانشگاه‌های کانادا یاد می‌کنند. با توجه به اینکه این دانشگاه در یک شهر کاملا صنعتی واقع شده است، از نظر تفریحی، زیبایی‌های بصری و اشتغال، برای دانشجویان بسیار کارآمد تلقی می‌شود.

رنکینگ دانشگاه

دانشگاه ویکتوریا در رتبه بندی دانشگاه های جهانی QS در سال 2022 در رتبه 334 در جهان و چهاردهم در کانادا قرار داشت. این دانشگاه در سال 2023 در جایگاه 359 جهانی و 13 کشوری قرار دارد.

پیشنهاد آکادمی اپلای: آشنایی با دانشگاه بریتیش کلمبیای شمالی (UNBC) و برسی نحوه جذب دانشجو و لیست هزینه‌ها

همچنین در رتبه‌بندی مجله Maclean's که در کانادا مستقر است، دانشگاه ویکتوریا در رده دانشگاه‌های جوامع کانادایی در سال 2023، رتبه اول را کسب کرد و با دانشگاه سیمون فریزر، در یک جایگاه قرار گرفت.

تعداد دانشجویان درحال تحصیل در دانشگاه (بین‌المللی و بومی)

طبق اعلام رسمی دانشگاه و در آخرین بازشماری، تعداد کل دانشجویان ویکتوریا 22550 نفر اعلام شده است که از این تعداد، 4818 نفر آن‌ها دانشجویان بین‌المللی هستند.

رشته‌های دانشگاه ویکتوریا


رشته

مقطع

جغرافیا

کارشناسی ارشد و دکتری

شیمی

کارشناسی ارشد و دکتری

توسعه ارتباطات

کارشناسی ارشد و دکتری

علوم کامپیوتر

کارشناسی ارشد و دکتری

زمین‌شناسی

کارشناسی ارشد و دکتری

اقتصاد

کارشناسی ارشد

نظریه‌های سیاسی، فرهنگی و اجتماعی

کارشناسی ارشد و دکتری

تاریخ

کارشناسی ارشد و دکتری

حقوق

کارشناسی ارشد و دکتری

موسیقی

کارشناسی ارشد

مطالعات رهبری

کارشناسی ارشد

ریاضیات و آمار

کارشناسی ارشد و دکتری

زبان‌شناسی

کارشناسی ارشد و دکتری

مکانیک

کارشناسی ارشد

علوم اعصاب

کارشناسی ارشد و دکتری

روانشناسی

کارشناسی ارشد و دکتری

زبان فرانسه

کارشناسی ارشد و دکتری

زبان انگلیسی

کارشناسی ارشد و دکتری

علوم ورزش و تندرستی

کارشناسی ارشد

مطالعات آسیایی

کارشناسی ارشد

فیزیک

کارشناسی ارشد و دکتری

جامعه‌شناسی

کارشناسی ارشد و دکتری

امور اجتماعی

کارشناسی ارشد و دکتری

تاریخ هنر

کارشناسی ارشد و دکتری

مطالعات محیطی

کارشناسی ارشد

حرکت‌شناسی

کارشناسی ارشد و دکتری

علم مشاوره

کارشناسی ارشد

بازرگانی جهانی

کارشناسی ارشد

MBA

کارشناسی ارشد

زیست‌شناسی و میکروبیولوژی

کارشناسی ارشد و دکتری

توسعه ارتباطات

کارشناسی ارشد و دکتری

نگهداری از کودکان و خردسالان

کارشناسی ارشد

مطالعات اسپانیایی و ایتالیایی

کارشناسی ارشد

پرستاری

کارشناسی ارشد و دکتری

مدیریت دولتی

کارشناسی ارشد و دکتری

ابعاد اجتماعی سلامت

کارشناسی ارشد و دکتری

مهندسی کامپیوتر و برق

کارشناسی ارشد و دکتری

تاریخ

کارشناسی ارشد و دکتری

مدیریت اجرایی

کارشناسی ارشد و دکتری

شرایط اخذ پذیرش در دانشگاه ویکتوریا

برای پذیرفته شدن در UVic، باید مدارک لازم برای برنامه درسی خود و حداقل شرایط خاص برنامه مورد نظر را داشته باشید. برای اطلاع از این شرایط، می‌توانید به وبسایت دانشگاه به آدرس www.uvic.ca مراجعه کنید. همچنین لازم است که در طول برنامه، سطح بالایی از پیشرفت تحصیلی را نشان دهید.

اگر برای پذیرش در دانشگاه‌های کشوری که در حال حاضر در آن تحصیل می‌کنید، ملزم به گذر از آزمون‌های ورودی هستید، از شما خواسته می‌شود که نتایج این آزمون‌ها را به عنوان شرط پیشنهاد پذیرش خود برای دانشگاه ویکتوریا ارسال کنید. نتایج SAT یا ACT نیز به جای آزمون‌های ورودی پذیرفته می‌شوند.

مدارک لازم جهت پذیرش در دانشگاه ویکتوریا

برخی از مهم‌ترین مدارک مورد نیاز برای پذیرش در دانشگاه ویکتوریا، عبارتند از:

مدارک زبان معتبر برای دانشگاه ویکتوریا

اکثر کلاس های دانشگاه ویکتوریا به زبان انگلیسی تدریس می شوند. بنابراین برای اخذ پذیرش در دانشگاه Uvic، باید مدرکی مبنی بر تسلط خود به زبان انگلیسی ارائه دهید.


 
6.5

 
IELTS
 

 
90

 
TOEFL

 
64

 
MET

اگر از یکی از شرایط زیر برخوردار باشید، از شرط ارائه مدارک زبان انگلیسی معاف خواهید بود:

 • انگلیسی زبان اصلی شماست؛
 • سه سال قبل از آمدن به UVic، در یک کشور انگلیسی‌زبان زندگی کرده‌اید؛
 • مدرکی از یک کشور انگلیسی‌زبان دارید؛
 • مدرکی از یک موسسه معتبر دارید که زبان آموزشی در آن انگلیسی است.

دانشگاه سه آزمون زبان را به عنوان مدرک مهارت زبان می پذیرد: TOEFL، IELTS، یا MET.

حداقل نمرات آزمون‌های زبان

پیش از آنکه به شرح حداقل نمرات زبان مورد نیاز برای پذیرش دانشگاه ویکتوریا بپردازیم، توجه داشته باشید که رشته‌های متفاوت ممکن است استاندارد بالاتر یا پایین‌تری در این زمینه تعیین کرده باشند.

 • تافل: حداقل نمره 90 از تافل اینترنتی (IBT) نیاز است. شما همچنین باید حداقل 20 امتیاز را در بخش‌های شنیداری، گفتاری، خواندن و نوشتن کسب کنید.
 • آیلتس: کسب حداقل نمره باند 6.5 در آزمون آیلتس مورد نیاز است. هیچ مهارتی نباید نمره‌ای کمتر از 6.0 داشته باشد. همچنین، فقط نتایج آیلتس آکادمیک پذیرفته خواهد شد.
 • MET (آزمون انگلیسی میشیگان): نمره 64 در آزمون MET، به عنوان مدرک مهارت انگلیسی پذیرفته خواهد شد.

آمادگی پذیرش دانشگاه (UAP)

اگر نمی‌توانید مدرکی دال بر اثبات مهارت‌های زبانی خود ارائه کنید، در صورتی که سایر شرایط مورد نیاز را داشته باشید، ممکن است همچنان برای اخذ پذیرش در نظر گرفته شوید. در این صورت، دوره آمادگی پذیرش دانشگاه (UAP) را تکمیل خواهید کرد.

البته واحد دانشگاهی آینده باید در این شرایط، مایل به پذیرش شما باشد. UAP یک برنامه 12 هفته‌ای است که در ژانویه، آوریل و هر تابستان، در یک قالب فشرده چهار هفته‌ای ارائه می‌شود. شما باید UAP را با نمره حداقل 80٪ تکمیل کنید.

ددلاین دانشگاه ویکتوریا

ددلاین‌های کلی دانشگاه در سه ترم تحصیلی، شامل تاریخ‌های 31 ژانویه، 30 سپتامبر و 31 مارس است. اما پیش از اپلای در دانشگاه ویکتوریا با توجه به برنامه تحصیلی موردنظر خود، از ددلاین ثبت‌نام آن مطمئن شوید.

دانشکده‌های دانشگاه ویکتوریا


  دانشکده
تجارت پیتر بی گوستاوسون

  دانشکده
هنرهای زیبا

  دانشکده
علوم اجتماعی

  دانشکده
تجارت و مدیریت

 
دانشکده تحصیلات
تکمیلی
 

  دانشکده
علوم انسانی

 
دانشکده
هنر و علوم انسانی
 

 
دانشکده
علوم طبیعی

دانشکده
مهندسی

دانشکده
علوم پایه

  دانشکده
علوم زیستی و پزشکی

دانشکده مهندسی و
فناوری

هزینه تحصیل در دانشگاه ویکتوریا

دانشجویان فارغ‌التحصیل در Uvic، شهریه هر دوره را پرداخت نمی‌کنند. در عوض باید مبلغی که با توجه به برنامه تحصیلی شما به عنوان هزینه کل برنامه مدرک ارزیابی شده است، پرداخت کنید. این هزینه به اقساط کارمزد تقسیم و در هر ترمی که ثبت‌نام می‌کنید، دریافت شده و در ماه‌های سپتامبر، ژانویه و مه اعلام خواهد شد.

پیشنهاد آکادمی اپلای: آشنایی با دانشگاه سایمون فریزر (SFU) و برسی نحوه جذب دانشجو و لیست هزینه‌ها

به طور کلی، هزینه‌های یک دوره از موارد زیر تشکیل می‌شود:

 • اگر در حال گذراندن 3 واحد یا بیشتر از واحدهای درسی، پروژه یا پایان‌نامه هستید، یک قسط شهریه کامل؛
 • اگر کمتر از 3.0 واحد می گیرید یک نیم‌قسط شهریه؛
 • هر هزینه دیگری که برای آن دوره ارزیابی می شود؛
 • هزینه‌های دانشجویی.

اکثر دانشجویان علاوه بر شهریه، سایر هزینه‌های تحصیل در کانادا را نیز پرداخت می‌کنند. این هزینه‌ها برای خدماتی مانند کارت اتوبوس U-Pass، بیمه درمانی طولانی‌مدت و دسترسی به امکانات ورزش و تفریح ​​در نظر گرفته شده‌اند.

لیست کاملی از این هزینه‌ها در تقویم تحصیلی فارغ‌التحصیلان قابل دسترسی است. همه دانشجویان فارغ‌التحصیل به طور خودکار برای اتوبوس U-Pass شارژ می‌شوند. شرایط بسیار محدودی وجود دارد که یک دانش آموز تحت آن می تواند از برنامه U-Pass انصراف دهد.

بیمه درمانی دانشگاه ویکتوریا

در مدت تحصیل در Uvic، باید بیمه درمانی مناسبی داشته باشید. انجمن دانشجویان فارغ‌التحصیل برای دانشجویان تمام‌وقت، یک برنامه بهداشتی اجباری و یک طرح دندانپزشکی (علاوه بر پوشش منظم پزشکی) ارائه می‌دهد.

این طرح‌ها برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی در ماه سپتامبر و پوشش 12 ماهه، یا ژانویه و پوشش 8 ماهه، ارزیابی می‌شوند. برای اینکه شامل آن شوید، باید در دوره‌های داخل دانشگاه در 3 واحد یا بیشتر ثبت نام کنید.

دانشجویان بین‌المللی

تمام دانشجویان بین‌المللی تا زمانی که در کانادا حضور دارند، باید بیمه درمانی داشته باشند. اگر دانشجوی بین‌المللی هستید و قصد دارید بیش از شش ماه در کانادا تحصیل کنید، باید در اسرع وقت برای برنامه خدمات پزشکی BC (MSP) درخواست دهید. زمان پردازش پس از درخواست برای MSP، حدود 90 روز است.

دانشگاه یک طرح بیمه موقت پزشکی اجباری (MTMI) را برای همه دانشجویان بین‌المللی جدید ارائه کرده است تا دوره قبل از MSP را پوشش دهد. این هزینه در یک قسط، از دانشجویان بین‌المللی در ترم اول دریافت می‌شود.

بیمه ذکرشده، بستری شدن اورژانس و خدمات پزشکی (از جمله ویزیت پزشک) را برای بیماری یا جراحت تحت پوشش بیمه‌نامه را پرداخت می کند. این پوشش معادل BC MSP است و درصورتی که دانشجویان بین‌المللی به مدت سه ماه در کانادا نباشند، از بین می‌رود.

بورسیه‌های تحصیلی دانشگاه ویکتوریا

دانشجویان داخلی و بین‌المللی، با نسبتی مساوی برای اخذ بورسیه‌های تحصیلی کانادا و کمک‌هزینه‌های مالی در نظر گرفته می‌شوند. از مهم‌ترین شرایط مورد نیاز جهت اخذ بورسیه‌های تحصیلی دانشگاه ویکتوریا، لازم است تا به موارد زیر اشاره کنیم.

 • میانگین A- در دو سال آخر دوره (این میانگین تضمینی برای دریافت جایزه نیست)؛
 • ثبت نام تمام وقت (3.0 واحد) برای کمک‌هزینه تحصیلی Uvic؛
 • ثبت نام پاره وقت (1.5 واحد) برای جوایز فارغ‌التحصیل Uvic؛
 • 5 واحد تمام‌وقت برای دانشجویان ثبت‌نام شده در مرکز یادگیری در دسترس (CAL).

دانشگاه ویکتوریا بورسیه های ورودی را به دانشجویان برجسته بین‌المللی در مقطع کارشناسی اعطا می‌کند. تعداد دقیق بورسیه‌ها، هر ساله بسته به بودجه موجود متفاوت خواهد بود. این بورسیه‌ها و جوایز برای دانشجویان بین‌المللی در مقطع کارشناسی است که دیپلم دبیرستان کانادا را نمی‌خوانند.

دانشجویان بین‌المللی قبل از اینکه برای بورسیه ورودی در نظر گرفته شوند، باید در دانشگاه ویکتوریا پذیرفته شده باشند. نامزدهای واجد شرایط با پذیرش در مقطع کارشناسی، به طور خودکار به جوایز دانشجویی و کمک‌های مالی ارجاع داده می شوند.

دانشجویان بین‌المللی باید ریز نمرات موقت (اگر دانش آموز فعلی دبیرستان هستند) یا ریز نمرات نهایی خود را (اگر دانش‌آموزی در طی دو سال پس از درخواست، فارغ‌التحصیل شده باشد و در مؤسسه فوق متوسطه دیگری شرکت نکرده باشد) تا 15 مارس برای پذیرش در مقطع کارشناسی ارسال کنند تا مورد ارزیابی قرار گیرند.

در اینجا به شرح برخی از بورسیه‌ها می‌پردازیم. برای کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از سایر بورسیه‌های دانشگاه، به وبسایت آن مراجعه کنید.

بورسیه آکادمی آقاخان

بورسیه تحصیلی 90,000 دلاری به دانشجویان بین‌المللی که مستقیماً از آکادمی آقاخان وارد دوره کارشناسی دانشگاه ویکتوریا می‌شوند، اعطا خواهد شد. این بورسیه در طی چهار سال (22500 دلار در هر سال) قابل پرداخت است.

توجه داشته باشید که شهروندان کانادایی و ساکنان دائمی این کشور، واجد شرایط دریافت بورسیه آکادمی آقاخان نیستند. دریافت کنندگان بورسیه بر اساس برتری علمی، خدمات اجتماعی، مشارکت و رهبری در دانشکده، انتخاب می شوند. در این راستا، نیاز مالی متقاضی نیز در نظر گرفته خواهد شد.

برای تمدید خودکار، دانش‌آموز باید در مجموع 12 واحد دانشگاهی یا بیشتر را در دو ترم تحصیلی بین ماه مه و آوریل تکمیل و معدل 7.50 یا بالاتر را در 12 واحد حفظ کرده باشد. بورسیه تحصیلی به طور خودکار برای هر سال از تحصیل تمام‌وقت دانشجو تا اتمام مدرک اول یا حداکثر برای چهار سال (هرکدام که کوتاهتر باشد) تمدید خواهد شد.

دانشجویی که نمره‌اش کمتر از 7.50 باشد، می‌تواند درخواستی کتبی مبنی بر تجدید نظر به کمیته جوایز سنا ارائه دهد تا بررسی‌های ویژه‌ای برای تمدید بورسیه دریافت کند. بورسیه دانشجویانی که در یک تعاونی یا ترم کاری ثبت نام کرده‌اند، زمانی که 12 واحد یا بیشتر را در دو ترم تکمیل کنند، به طور خودکار تمدید خواهد شد (مشروط بر اینکه معدل آنها 7.50 یا بالاتر در دو ترم باشد).

هر دانشجویی که برای یک یا چند ترم، نه یک ترم تعاونی، سابقه کار یا واحد دانشگاهی را گذرانده باشد، ممکن است بورسیه خود را از دست بدهد. جهت واجد شرایط بودن برای دریافت بورسیه آکادمی آقاخان، باید:

 • در دانشگاه ویکتوریا پذیرفته شوید؛
 • وارد اولین برنامه مقطع کارشناسی خود شوید؛
 • سوابق تحصیلی عالی داشته باشید (میانگین "A" یا حداقل 32 امتیاز IB)؛
 • یک دانشجوی بین‌المللی با وضعیت مجوز تحصیل باشید؛
 • الزامات مهارت آکادمیک و انگلیسی UVic را برآورده کنید؛
 • یک درخواست آنلاین از طریق ابزارهای UVic Online و تمام اسناد مورد نیاز، از جمله اسناد نامزدی خود را بین 01 ژانویه تا 15 مارس به enter@uvic.ca ارسال کنید.

لطفاً توجه داشته باشید که دانشجویان باید توسط مشاور راهنمایی مدرسه، مدیر یا رئیس بخش در آکادمی آقاخان معرفی شوند. نامزد بورسیه باید بتواند در مورد عملکرد تحصیلی، اهداف آینده، ویژگی‌های رهبری و پتانسیل خود برای موفقیت در دانشگاه ویکتوریا اظهار نظر کند. همچنین باید پس از تکمیل فرم B مورد نیاز، یک نامه مرجع ارائه داده و اطلاعات را تا پایان 15 مارس، به enter@uvic.ca ارسال کند.

پیشنهاد آکادمی اپلای: آشنایی با دانشگاه بریتیش کلمبیای شمالی (UNBC) و بررسی نحوه جذب دانشجو و لیست هزینه‌ها

بورسیه های ورودی بین‌المللی

20 بورسیه تحصیلی 10000 دلاری به دانشجویان بین‌المللی ممتازی که وارد سال اول دوره کارشناسی در دانشگاه ویکتوریا می‌شوند، اعطا خواهد شد. توجه داشته باشید قبل از در نظر گرفتن این جایزه، دانشجویان بین‌المللی باید در دانشگاه پذیرفته شوند. تمام مدارک از جمله ریز نمرات مقاطع قبلی تحصیلی، باید تا 15 مارس برای پذیرش در مقطع کارشناسی ارسال شود.

شرایط استفاده از خوابگاه‌های دانشجویی دانشگاه ویکتوریا

تمام دانشجویان بین‌المللی، اعم از مجرد، متاهل یا دانشجویان دارای معلولیت، برای دریافت خوابگاه در دانشگاه واجد شرایط هستند.

شرایط کار حین تحصیل برای دانشجویان دانشگاه ویکتوریا

تمام دانشجویان بین‌المللی این دانشگاه که دارای ویزاهای موقت هستند، اجازه کار ضمن تحصیل در کانادا دارند.آن ها در طول ترم تحصیلی خود اجازه دارند تا به مدت 20 ساعت در هفته کار کنند.

نمایش بیشتر

جهت دریافت مشاوره رایگان برای انتخاب رشته و دانشگاه متناسب با شرایط شما ، لطفا این فرم را تکمیل نمایید تا مشاورین ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

 • هنوز دیدگاهی برای این صفحه ثبت نشده است. دیدگاه اول را ثبت کنید.
 • افزودن دیدگاه
  آدرس

  به زودی همکاران و مشاوران ما با شما تماس میگیرند