Search
Close this search box.

جهت دریافت مشاوره رایگان برای انتخاب رشته و دانشگاه متناسب با شرایط شما ، لطفا این فرم را تکمیل نمایید تا مشاورین ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

کشور
ایالت/شهر (منطقه)
اطلاعات دانشگاه
 • نوع موسسه
  دولتی
 • سال تاسیس
  1966
 • رتبه جهانی
  132
 • رتبه کشوری
  8
 • هزینه خوابگاه (سالیانه)
  10000 دلار
اجازه کار
 • در زمان تحصیل
  دارد
 • پس از فارغ‌التحصیلی
  دارد
دانشکده‌ها
آدرس دانشگاه
درباره دانشگاه

آشنایی با دانشگاه کلگری کانادا و اخذ پذیرش دانشگاه

دانشگاه کلگری، یکی از بهترین دانشگاه‌های کانادا است که با بیش از ۸۰ مرکز پژوهشی، از ۱۰ مؤسسۀ تحقیقاتی برتر این کشور نیز به شمار می‌رود. این دانشگاه با پذیرش بیش از ۳۳ هزار دانشجوی بومی و بین‌المللی در برنامه‌های تحصیلی متنوع خود، فرصت‌های یادگیری مادام‌العمری را برای آن‌ها فراهم می‌کند.

در ادامۀ این مطلب، شرایط تحصیل در دانشگاه کلگری کانادا، الزامات کمیتۀ پذیرش آن و دولت استانی آلبرتا در خصوص پذیرش دانشجویان را به تفصیل شرح می‌دهیم. علاقه‌مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، به وب‌سایت رسمی این دانشگاه مراجعه کرده یا از خدمات مشاورۀ حرفه‌ای کارشناسان این حوزه، کمک بگیرند.

درباره دانشگاه کلگری کانادا و تاریخچه آن چه می‌دانید؟

دانشگاه کلگری کشور کانادا که در ۲۹ آپریل سال ۱۹۶۶ در منطقۀ کلگری استان آلبرتا تأسیس شد، مؤسسه‌ای در حال رشد و جوان است که برنامه‌های آموزشی و تحقیقاتی خود را به روشی نوآورانه، در اختیار دانشجویان بومی و بین‌المللی سراسر جهان قرار می‌دهد. این دانشگاه به عنوان یک مؤسسۀ علمی و پژوهشی جامع، با به کارگیری بهترین روش‌ها برای مشارکت دانشجویان و ارائۀ برخی از نوآورانه‌ترین فضاهای آموزشی آمریکای شمالی، رهبری نوآوری و خلاقیت تحصیلی را در تمامی رشته‌ها، بر عهده می‌گیرد.

دانشگاه کلگری با جذب دانشجویان مستعد و پرورش آن‌ها، باعث رشد و ارتقاء دانش جهانی و بهبود کیفیت زندگی در سراسر جهان می‌شود. به علاوۀ برنامه‌های مطالعاتی این دانشگاه، ارائۀ انواع فعالیت‌های کارآموزی، تحقیقات بین‌المللی و دیگر برنامه‌های آموزشی داوطلبانه نیز از دیگر مزایای تحصیل در دانشگاه کلگری کانادا به شمار می‌روند.

شهرت بین‌المللی دانشگاه کلگری به جهت هدایت و آموزش دانشجویان برای رهبری در همۀ زمینه‌های تحصیلی و ورزشی از جمله هنر، دومیدانی، پزشکی، علوم کاربردی، تجارت و...، شکل گرفته است. برنامه‌های تحقیقاتی و تحصیلی این دانشگاه با هدف کمک به رفاه مردم آلبرتا، کشور کانادا و دیگر مناطق جهان ارائه شده و مزایای قابل توجهی را در هر یک از سطح‌های استانی، ملی و بین‌المللی به ارمغان می‌آورد.

هستۀ اصلی دستورالعمل‌های آموزشی و پژوهشی دانشگاه، تحقیقات میان‌رشته‌ای است. همچنین دانشگاه کلگری با ارائۀ تجربۀ تحصیل در یکی از برترین مؤسسات آموزشی جهان و تمرکز دانشجومحور خود، فرصت یک تجربۀ یادگیری متمایز را برای دانشجویان فراهم آورده و مهارت‌های تفکر انتقادی آن‌ها را نیز افزایش می‌دهد.

رنکینگ دانشگاه کلگری کانادا

دانشگاه کلگری کانادا، یکی از بهترین دانشگاه‌های دولتی این کشور است که در رتبه‌بندی جهانی دانشگاه‌های برتر کیواس (QS) سال 2023، در جایگاه 132 قرار دارد.

تعداد دانشجویان در حال تحصیل در دانشگاه کلگری کانادا

با توجه به آخرین آمار اعلام‌شده در سال 2020، تعداد دانشجویان دانشگاه کلگری حدود 2.4 درصد نسبت به سال گذشته افزایش یافته و برای اولین بار در تاریخ فعالیت خود، از مرز 35000 هزار نفر فراتر رفته است. به گفتۀ مسئول ثبت‌نام این دانشگاه، این ارقام نشان می‌دهند که رشد مستمر متقاضیان تحصیل در کلگری کانادا، نشانه‌ای دلگرم‌کننده برای حرکت مسئولان در مسیر برآورده کردن خواسته‌های جامعه است.

با جذب و حفظ تعداد بیشتری از دانشجویان بومی که بخش مهمی از استراتژی ثبت‌نام دانشگاه محسوب می‌شود، ثبت‌نام این افراد در مقطع کارشناسی 15.3 درصد و در مقاطع تحصیلات تکمیلی، 21 درصد افزایش داشته است. به طوری که در سال 2022، بیش از 1105 دانشجوی بومی در این دانشگاه ثبت‌نام کرده‌اند؛ در حالی که این رقم در سال 2019، 949 نفر بود.

آشنایی با پردیس‌های دانشگاه کلگری کانادا

دانشگاه کلگری در استان آلبرتا کانادا، از 4 پردیس در منطقۀ کلگری و یک پردیس در دوحه قطر (Doha, Qatar) برخوردار است. منطقۀ کلگری، از امن‌ترین و بهترین مراکز شهری کشور کانادا است که بارها به عنوان یکی از بهترین شهرهای جهان برای زندگی، رتبه‌بندی شده است. با جمعیت 1.2 میلیون نفری خود، این شهر همچنین بزرگترین شهر آلبرتا محسوب می‌شود.

 1. پردیس اصلی (Main Campus)؛
 2. پردیس فوت‌هیل (Foothills campus)؛
 3. پردیس مرکز شهر (Downtown campus)؛
 4. پردیس اسپای هیل (Spy Hill campus)؛
 5. پردیس دوحه در قطر (Doha, Qatar campus).

آشنایی با دانشکده های دانشگاه کلگری کانادا

طیف گستردۀ برنامه‌های آموزشی دانشگاه کلگری در مقاطع مختلف و امکانات تحقیقاتی آن برای هر یک از رشته‌های تحصیلی مورد نظر دانشجویان، توسط 14 دانشکدۀ این دانشگاه ارائه می‌شوند که عبارتند از:

 1. دانشکدۀ هنر؛
 2. دانشکدۀ پزشکی کامین (Cumming School Of Medicine)؛
 3. دانشکدۀ معماری، برنامه‌ریزی و طراحی محیط (School Of Architecture, Planning And Landscape)؛
 4. دانشکدۀ تحصیلات تکمیلی (Graduate Studies)؛
 5. مدرسۀ بازرگانی هاسکاین (Haskayne School Of Business)؛
 6. دانشکدۀ حرکت‌شناسی (Kinesiology)؛
 7. دانشکدۀ حقوق (Law)؛
 8. دانشکدۀ پرستاری (Nursing)؛
 9. دانشکدۀ پرستاری در قطر؛
 10. دانشکدۀ مهندسی Schulich؛
 11. دانشکدۀ علوم (Science)؛
 12. دانشکدۀ مددکاری اجتماعی (Social Work)؛
 13. دانشکدۀ دامپزشکی (Veterinary Medicine)؛
 14. مدرسۀ آموزش و تربیت معلم ورکلوند (Werklund School Of Education)؛

چه رشته‌هایی در دانشگاه کلگری کانادا تدریس می‌شود؟

دانشگاه کلگری کشور کانادا، استادان، کارکنان، دانشجویان و فارغ‌التحصیلان مختلف را از سراسر جهان به رسمیت شناخته و تجربیات کارآموزی، تدریس، یادگیری، برنامه‌های تحقیقاتی و طیف وسیعی از رشته‌های تحصیلی خود را به آن‌ها ارائه می‌کند. در ادامه، به معرفی برخی از رشته‌های دانشگاه کلگری به تفکیک هر یک از مقاطع تحصیلی مختلف پرداخته‌ایم.

رشته‌های تحصیلی مقطع کارشناسی

تحصیل در این دانشگاه، به دانشجویان امکان دسترسی به طیف گسترده‌ای از برنامه‌های آموزشی، آزمایشگاه‌های پیشرفته، امکانات پژوهشی، منابع آموزشی، همکاری با محققان و اعضاء متخصص هیأت علمی را اعطاء می‌کند. به طور کلی، برخی از رشته‌های دانشگاه کلگری در مقطع کارشناسی، عبارتند از:


حسابداری

بیوشیمی

مدیریت فناوری کسب و کار

آموزش و تربیت معلم

جغرافیا

پرستاری

علوم اکچوئری

بیوانفورماتیک

زیست‌شناسی سلولی، مولکولی و میکروبی

بوم‌شناسی

زبان و ادبیات فرانسه

فیزیک

مطالعات قرون وسطی

علوم بیولوژیکی

مهندسی عمران

مهندسی الکترونیک

حرکت‌شناسی

فلسفه

مردم‌شناسی

بیومکانیک

مهندسی شیمی

زبان و ادبیات انگلیسی

روابط بین‌الملل

علوم سیاسی

باستان‌شناسی

مهندسی پزشکی

شیمی

طراحی محیطی

حقوق

مهندسی نرم‌افزار

معماری

علوم زیست‌پزشکی

مطالعات رسانه و ارتباطات

کارآفرینی و نوآوری

زبان‌شناسی

دامپزشکی؛

تاریخ هنر

بیزینس

هنرهای نمایشی

مدیریت مالی

پزشکی

جانورشناسی

فیزیک نجومی

مدیریت کسب و کار

علوم کامپیوتر

سینما

ریاضیات

پرستاری

اقتصاد

رشته‌های تحصیلی مقطع کارشناسی ارشد

هر یک از دانشکده‌های دانشگاه کلگری، برنامه‌های آموزشی منحصر به فرد خود را طراحی کرده و دوره‌های تحصیلی متنوعی را به دانشجویان ارائه می‌کنند. برخی از محبوب‌ترین رشته‌های این دانشگاه در مقطع کارشناسی ارشد، عبارتند از:

calgary-uni-3


معماری

طراحی محیط زیست

موسیقی

طراحی محیطی و معماری مناظر

مشاوره

حقوق

فناوری زیست‌پزشکی

هنرهای زیبا

برنامه‌نویسی

سیستم‌های اطلاعاتی گرافیکی

مطالعات استراتژیک

مهندسی

مدیریت بازرگانی

حرکت‌شناسی

پرستاری

آموزش و تربیت معلم

رشته‌های تحصیلی مقطع دکترا

برنامه‌های آموزشی مقطع دکتری (PhD) نیز در دانشکدۀ تحصیلات تکمیلی دانشگاه کلگری به دانشجویان ارائه می‌شوند و برخی از آن‌ها عبارتند از:


فلسفه

مهندسی شیمی و نفت

دامپزشکی

پرستاری

موسیقی

ریاضیات و آمار

آموزش و تربیت معلم

مهندسی عمران

تاریخ

خدمات اجتماعی

علوم اعصاب

مهندسی مکانیک

علوم زیست‌پزشکی

جامعه‌شناسی

فیزیک و اخترشناسی

علوم سیاسی

علوم پزشک

جغرافیا

زمین شناسی

زبان و ادبیان انگلیسی

مدیریت

اقتصاد

حرکت شناسی

شرایط اخذ پذیرش از دانشگاه کلگری کانادا چیست؟

دانشگاه کلگری کشور کانادا با ارائۀ برنامه‌های آموزشی متنوع خود به دانشجویان مستعد و نخبگان سراسر جهان، به آن‌ها در کسب درجات علمی برتر کمک می‌کند. این دانشگاه، شرایط ویژه‌ای جهت پذیرش متقاضیان بومی و بین‌المللی هر یک از مقاطع تحصیلی مورد نظر تعیین کرده است که آن‌ها را ملزم می‌سازد تا با نهایت دقت و صراحت، در این فرآیند پیش بروند.

به طور کلی، الزامات و ضوابط ثبت‌نام دانشجویان در هر یک از مقاطع کارشناسی یا تحصیلات تکمیلی متفاوت خواهد بود؛ بنابراین لازم است تا متقاضیان پیش از هرگونه اقدام در جهت دریافت ویزای تحصیلی کانادا، از جزئیات برنامۀ تحصیلی مورد نظر خود و شرایط اخذ پذیرش دانشگاه، اطلاعات جامعی داشته باشند. داوطلبانی که به تازگی از دبیرستان فارغ‌التحصیل شده و به فکر ادامۀ تحصیل در دانشگاه کلگری هستند، باید یک کپی از مدارک اخذشذه تهیه کرده و همراه با فرم درخواست خود، به کمیتۀ پذیرش دانشگاه ارسال کنند. تحصیل در مقطع کارشناسی در دانشگاه کلگری، مستلزم برخورداری از سوابق قابل قبولی در آخرین مقطع تحصیلی دبیرستان و ارائۀ مدارکی دال بر تسلط متقاضیان به زبان انگلیسی خواهد بود.

به علاوه، اخذ پذیرش در مقطع تحصیلات تکمیلی این دانشگاه نیز بسیار رقابتی بوده و الزامات منحصر به فرد خود را دارد. داوطلبان می‌توانند برای تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد، برنامه‌هایی مبتنی بر انجام تحقیقات (پایان‌نامه) یا پیشبرد مهارت‌های حرفه‌ای تخصص انتخابی را در نظر داشته باشند. به طور کلی، انتخاب این افراد به اولویت‌های تحصیلی و اهداف حرفه‌ای آن‌ها بستگی دارد.

چنانچه دانشجویان به توسعۀ دانش خود در یکی از حوزه‌های تخصصی تحقیق و پژوهش علاقه داشته باشند، می‌توانند برنامه‌های مبتنی بر پایان‌نامه را انتخاب کرده و با استفاده از این گزینه، پروژۀ تحقیقاتی قابل توجهی انجام داده و تحصیلات خود را در سطح دکتری دنبال کنند.

برخی از مدارک کارشناسی ارشد مبتنی بر پیشبرد مهارت‌های حرفه‌ای نیز برای دانشجویانی در نظر گرفته شده‌اند که اخیراً مدرک لیسانس خود را اخذ کرده‌اند؛ در حالی که متقاضیان برای برخی دیگر از این دوره‌های تحصیلی، ملزم به ارائۀ سوابق کار قبلی مرتبط خواهند بود. به طور معمول مرحلۀ بعد از اتمام مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد است. اگرچه گاهی اوقات امکان انتقال مستقیم به مقطع دکتری نیز وجود دارد. متقاضیان جهت اخذ پذیرش دانشکدۀ تحصیلات تکمیلی، باید از شرایط زیر برخوردار باشند:

 • حدأقل معدل 3.0 در سیستم 4 امتیازی GPA؛
 • مدرک لیسانس چهارساله یا معادل آن برای مقطع کارشناسی ارشد؛
 • مدرک کارشناسی ارشد برای پذیرش مقطع دکتری (در اکثر مواقع)؛
 • تسلط به زبان انگلیسی.

برای دریافت پذیرش دانشگاه کلگری چه مدارکی مورد نیاز است؟

متقاضیان اخذ پذیرش دانشگاه کلگری، ملزم به جمع‌آوری و ارائۀ مدارک مورد نیاز این فرآیند در مهلت‌های مشخص‌شده خواهند بود. جزئیات مربوط به ارسال اسناد پشتیبان، از طریق وب‌سایت رسمی این دانشگاه قابل مشاهده بوده و با توجه به رشتۀ تحصیلی متقاضی و پروندۀ اختصاصی وی، متغیر است.

لازم به ذکر است که دانشجویان بین‌المللی باید مدارک خود را به صورت رسمی ترجمه کرده و همراه با اسناد اصلی، ارائه کنند. به طور کلی، برخی از مهم‌ترین مدارک مورد نیاز برای بررسی درخواست پذیرش متقاضیان در دانشگاه کلگری، عبارتند از:

 • سوابق تحصیلی و ریزنمرات مقاطع تحصیلی پیشین؛
 • مقالات تألیف‌شده و دستاوردهای تحقیقاتی ممتاز؛
 • انگیزه‌نامه تحصیلی (SOP)؛
 • رزومۀ کاری (CV)؛
 • توصیه‌نامۀ استادان؛
 • مدارک زبان؛
 • گواهی عدم سوء پیشینه و سابقۀ کیفری؛
 • گواهی سلامت و ارزیابی بهداشتی؛
 • مدارک اثبات تمکن مالی جهت پرداخت هزینه‌های تحصیل و زندگی؛
 • گذرنامۀ معتبر؛
 • مدارک شناسایی؛
 • رسید پرداخت هزینه‌های ارزیابی و پردازش درخواست؛
 • و...

کدام مدارک زبان برای دانشگاه کلگری کانادا معتبر است؟

متقاضیانی که زبان مادری آن‌ها انگلیسی نیست، باید پیش از اقدام به ثبت‌نام تمام‌وقت در دانشگاه کلگری، با کسب نمرۀ قابل قبول از یک آزمون مورد تأیید کمیتۀ پذیرش این دانشگاه، مهارت و تسلط خود را در این زبان نشان دهند. لازم به ذکر است که مدارک زبان اخذشده، حدأکثر به مدت 2 سال معتبر خواهند بود.


آزمون تأییدشده

حدأقل نمرۀ مورد نیاز
جهت پذیرش

TOEFL iBT

80

TOEFL CBT

213

TOEFL PBT

550

آیلتس آکادمیک

6

CAEL

60

CLBA

میانگین 7

MELAB

70

دولینگو

110

هزینه تحصیل در دانشگاه کلگری کانادا چقدر است؟

شهریۀ دانشگاه کلگری با توجه به رشته و مقطع تحصیلی دانشجویان متغیر بوده و به صورت سالانه محاسبه می‌شود. به طور میانگین، هزینۀ تحصیل در مقطع کارشناسی 18 هزار دلار و در مقاطع تحصیلات تکمیلی نیز حدود 8 الی 13 هزار دلار کانادا است.

از آنجا که یکی از مهم‌ترین مراحل اخذ پذیرش این دانشگاه و مهاجرت تحصیلی به کانادا، ارائۀ گواهی اثبات تمکن مالی کافی جهت پرداخت هزینه‌های مورد نظر است، اهمیت زیادی دارد که دانشجویان پیش از هر چیز، نسبت به جزئیات این امر آگاه بوده و تخمینی از برآورد هزینه‌های تحصیل و زندگی خود داشته باشند.

دانشگاه کلگری کانادا چه بورسیه‌هایی تحصیلی به دانشجویان اعطا می‌کند؟

خوشبختانه دانشگاه کلگری نیز مانند اغلب مؤسسات آموزشی دیگر کانادا، برنامه‌هایی جهت تسهیل شرایط دانشجویان بین‌المللی خود طراحی کرده است که از جمله مهم‌ترین آن‌ها، می‌توان به اعطای انواع بورسیه‌های تحصیلی کانادا و کمک‌هزینه‌های مالی اشاره کرد.

بورسیۀ بین‌المللی این دانشگاه، یک جایزۀ معتبر است که دستاوردهای برجسته و ممتاز دانشجویان بین‌المللی مقطع کارشناسی را به رسمیت می‌شناسد. این بورسیۀ ورودی با پوشش 15 هزار الی 20 هزار دلار کانادا از هزینه‌های تحصیل و زندگی متقاضیان در سال، نقش مهمی در ارائۀ یک تجربۀ آموزشی بی‌نظیر به دانشجویان ایفا می‌کند.

دیگر انواع بورسیه دانشگاه کلگری نیز جهت جذب دانشجویان مستعد برخی از رشته‌های تحصیلی به آن‌ها ارائه می‌شوند. همچنین برخی از جوایز مالی این دانشگاه نیز با توجه به عضویت متقاضیان در تیم‌های ورزشی، به آن‌ها تعلق می‌گیرد. علاقه‌مندان می‌توانند جهت بررسی جزئیات مربوط به این فرآیند و ارزیابی واجد شرایط بودن خود برای اخذ بورسیه‌های تحصیلی کلگری کانادا، به وب‌سایت رسمی این دانشگاه مراجعه کنند.

ددلاین اپلای دانشگاه کلگری کانادا چه زمانی است؟

از مهم‌ترین مواردی که متقاضیان باید برای ارسال درخواست اخذ پذیرش خود از دانشگاه کلگری، به آن توجه داشته باشند، رعایت مهلت‌های مقررشده جهت ارائۀ مدارک لازم و انجام دیگر مراحل این پروسه است. دانشجویان مقطع کارشناسی باید تا قبل از 15 مارس، نسبت به ارسال مدارک مورد نیاز و فرم درخواست خود به کمیتۀ پذیرش دانشگاه، اقدام کنند. این تاریخ برای متقاضیان مقاطع تحصیلات تکمیلی، 5 ژانویه است که می‌تواند با توجه به شرایط دانشکدۀ مورد نظر در هر سال، تغییر کند.

شرایط استفاده از خوابگاه‌های دانشگاه کلگری به چه صورت است؟

اقامت در خوابگاه‌های دانشگاه کلگری، به دانشجویان فرصت بیشتری برای مطالعه و معاشرت با دیگر دانشجویان خواهد داد. اقامتگاه‌های دانشجویی محوطۀ این دانشگاه، گزینه‌ای عالی برای دانشجویان بین‌المللی است که به آن‌ها اجازه می‌دهد تا در نزدیکی کلاس‌های خود سکونت داشته و از امکانات و منابع آموزشی ارائه‌شده نیز بهره‌مند شوند.

از آنجا که ظرفیت سکونت و پذیرش دانشجویان در خوابگاه‌های دانشگاه کلگری محدود است، اهمیت زیادی دارد که متقاضیان هرچه زودتر نسبت به این امر اقدم کنند. انواع گزینه‌های اقامتی در دسترس دانشجویان، با توجه به علایق شخصی و مدت زمان تحصیل آن‌ها متفاوت خواهد بود. اتاق‌های خوابگاه کاملاً مبله بوده و برخی از آن‌‌ها به امکانات آشپزی نیز مجهز هستند. همچنین یک مرکز غذاخوری در این دانشگاه وجود دارد که دانشجویان می‌توانند برنامۀ غذایی آن را خریداری کنند.

تحصیل در دانشگاه کلگری کانادا چه مزایایی دارد؟

دلایل بی‌شماری برای افزایش روزافزون متقاضیان تحصیل در دانشگاه کلگری کشور کانادا وجود دارد. این دانشگاه، با استقبالی ویژه از دانشجویان بین‌المللی سراسر جهان، طیف وسیعی از برنامه‌های آموزشی و تحقیقاتی را در 14 دانشکدۀ خود به آن‌ها ارائه داده و با اعطای انواع کمک‌های مالی، بورسیه‌های تحصیلی و وام‌های دانشجویی، نقش مؤثری در تسهیل شرایط آن‌ها نیز ایفا می‌کند.

اخذ پذیرش این دانشگاه، چشم‌انداز روشنی از آینده برای دانشجویان رقم زده و زمینۀ رشد و توسعه در سطوح مختلف آموزشی را نیز برای آن‌ها فراهم می‌کند. همچنین اعتبار مدارک اخذشده از دانشگاه کلگری، موقعیت‌های شغلی متعددی را در اختیار فارغ‌التحصیلان قرار داده و فرصت همکاری با بهترین کارفرمایان را نیز به آن‌ها ارائه می‌کند.

سخن پایانی

منطقۀ کلگری در استان آلبرتا، یکی از برترین شهرهای جهان برای زندگی است که امکانات رفاهی بی‌شماری را به ساکنان خود ارائه می‌دهد. انتخاب دانشگاه کلگری کشور کانادا به عنوان مقصد مهاجرت تحصیلی، نه تنها به دانشجویان کمک می‌کند تا مدرک خود را در یکی از برنامه‌های تحصیلی معتبر این دانشگاه دریافت کنند، بلکه حتی ممکن است زمینۀ سکونت نامحدود این افراد در آلبرتای کانادا را نیز برای آن‌ها فراهم آورد!

از آنجا که قوانین مهاجرتی و الزامات اخذ پذیرش از دانشگاه‌های کانادا، سالانه دستخوش تغییراتی می‌شود، اهمیت زیادی دارد که متقاضیان با اخذ مشاورۀ حرفه‌ای از متخصصان این حوزه، شانس موفقیت خود را برای دریافت ویزای تحصیلی این کشور افزایش دهند. مؤسسۀ آکادمی اپلای یکی از برترین مراجع آنلاین اعزام دانشجو به کانادا، آموزش اپلای و تحصیل در دیگر مناطق جهان است که با ارائۀ دوره‌های آموزشی مقرون به صرفۀ خود، قصد دارد تا متقاضیان را از چند و چون پروسۀ مهاجرت تحصیلی آگاه کرده و در زمان و هزینۀ آن‌ها نیز صرفه‌جویی کند.

نمایش بیشتر

جهت دریافت مشاوره رایگان برای انتخاب رشته و دانشگاه متناسب با شرایط شما ، لطفا این فرم را تکمیل نمایید تا مشاورین ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

 • هنوز دیدگاهی برای این صفحه ثبت نشده است. دیدگاه اول را ثبت کنید.
 • افزودن دیدگاه
  آدرس

  به زودی همکاران و مشاوران ما با شما تماس میگیرند