Search
Close this search box.

جهت دریافت مشاوره رایگان برای انتخاب رشته و دانشگاه متناسب با شرایط شما ، لطفا این فرم را تکمیل نمایید تا مشاورین ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

کشور
ایالت/شهر (منطقه)
اطلاعات دانشگاه
 • نوع موسسه
  دولتی
 • سال تاسیس
  1949
 • رتبه جهانی
  49
 • رتبه کشوری
  4
 • هزینه خوابگاه (سالیانه)
  5000 دلار
 • شهریه سالانه (تقریبی)
  38000
 • مهلت ثبت‌نام
  ۳۰ سپتامبر
اجازه کار
 • در زمان تحصیل
  دارد
 • پس از فارغ‌التحصیلی
  دارد
دانشکده‌ها
درباره دانشگاه

آشنایی با دانشگاه نیو ساوت ولز و شرایط اخذ پذیرش

دانشگاه نیو ساوت ولز (The University of New South Wales) یا به‌صورت مخفف (UNSW)، یکی از قدیمی ترین دانشگاه‌های استرالیا است که از همان ابتدا، همواره در ارائه ایده‌های خلاقانه پیشرو بوده است. این دانشگاه، تاثیرات بسیار خوبی بر جامعه داشته است و ایده‌های ارائه‌شده توسط دانشجویان این دانشگاه، به پیشرفت‌های علمی، اجتماعی و اقتصادی زیادی منجر شده‌اند. در این مقاله، شما را با این دانشگاه و شرایط پذیرش آن آشنا می‌کنیم.

تاریخچه

ریشه‌های دانشگاه دولتی نیو ساوت ولز، به سال‌های ۱۸۳۳ و ۱۸۷۸ باز می‌گردد که کالج فنی سیدنی و هنرستان مکانیک سیدنی افتتاح شدند. پس از اینکه جنگ جهانی آغاز شد و جامعه به سمت صنعتی‌شدن پیش رفت، نیاز به وجود یک دانشگاه معتبر برای آموزش به نیروهای کار اهمیت پیدا کرد؛ بنابراین دولت نیو ساوت ولز تصمیم به ساخت یک دانشگاه پیشرفته گرفت که در آن، مهندسان و تکنسین‌های برجسته تربیت شوند. سرانجام دانشگاه تکنولوژی نیو ساوت ولز، در سال ۱۹۴۹، با صدور فرمان رسمی دولت، تاسیس شد.

نخستین کلاس این دانشگاه، تنها ۴۶ دانشجو داشت و به‌تدریج با اضافه‌شدن دانشکده‌های مختلف مانند پزشکی، هنر و حقوق، نام دانشگاه به «نیو ساوت ولز» تغییر کرد.

موقعیت جغرافیایی

دانشگاه تحقیقاتی نیو ساوت ولز، در کشور استرالیا و شهر سیدنی واقع شده است. این دانشگاه، دارای ۴ پردیس اصلی است که هرکدام از آن‌ها، در شهر‌های مختلفی قرار گرفته‌اند. پردسی اصلی این دانشگاه، با نام Kensington، یکی از شلوغ‌ترین پردیس‌های دانشگاه است که با وجود امکانات مختلف، درست مانند یک محله کوچک است. این پردیس، در حومه شرقی سیدنی و ۱۲ کیلومتری مرکز شهر قرار دارد.

 • پردیس Paddington، یکی دیگر از پردیس‌های این دانشگاه است که دانشکده هنر، طراحی و معماری در آن قرار دارند. پردیس پدینگتون، در میان بزرگترین مجموعه‌ مشاغل و موسسات صنعت فرهنگی و خلاق سیدنی واقع شده است.
 • پردیس Sydney CBD، در قلب شهر سیدنی قرار دارد و در ساختمان برجسته 1 O'Connell Street واقع شده است.
 • پردیس Canberra نیز یک محیط منحصربه‌فرد است که در ۵ کیلومتری مرکز شهر قرار گرفته است.
 • UNSW به زودی قصد دارد یک پردیس جدید را نیز افتتاح کند که در شهر کانبرا واقع است. این پردیس که با نام پردیس Canberra City معرفی شده است، قصد دارد با ارائه آموش در سطح جهانی، خدمات خود را در کانبرا توسعه دهد.

رنکینگ دانشگاه (در استرالیا و در جهان)

دانشگاه نیو ساوت ولز استرالیا ،یکی از برترین دانشگاه‌های تحقیقاتی در جهان است که رتبه ۴۹ در جهان و ۴ را در استرالیا به خود اختصاص داده است. این دانشگاه، دارای بزرگ‌ترین مرکز تحقیقاتی درمان سرطان در استرالیا به‌شمار می‌رود و علاوه بر این، همواره جزء دانشگاه‌های پژوهشی و آموزشی پیشرو در استرالیا نیز بوده است.به همین خاطر سالیانه دانشجویان زیادی از سراسر دنیا برای مهاجرت تحصیلی به استرالیا و اخذ پذیرش از این دانشگاه اقدام می‌کنند.

تعداد دانشجویان درحال‌تحصیل در دانشگاه (بین‌المللی و بومی)

دانشگاه تحقیقاتی نیو ساوت ولز، در حال حاضر بیش از ۶۳ هزار و ۲۳۲ دانشجو دارد که تعداد بسیار زیادی از آن‌ها، از بیش از ۱۳۲ کشور جهان و برای تحصیل، به این دانشگاه وارد شده‌اند. این دانشگاه، دارای ۴۷ مدرسه، ۴ پردیس اصلی و ۵۳ مرکز تحقیقاتی و موسسه است. علاوه بر این، ۷۲۳۰ کارمند و استاد نیز در این دانشگاه، برای ارائه خدمات و آموزش به دانشجویان، مشغول به کار هستند.

دانشکده‌های دانشگاه نیو ساوت ولز

UNSW، دارای ۶ دانشکده مختلف است که رشته‌های متنوعی را در مقاطع مختلف به دانشجویان ارائه می‌دهند. در جدول زیر، نام هر یک از این دانشکده آورده شده است:

 1. دانشکده هنر، طراحی و معماری
 2. دانشکده مهندسی
 3. دانشکده حقوق و عدالت
 4. دانشکده اقتصاد و بازرگانی
 5. دانشکده پزشکی
 6. دانشکده علوم

رشته‌های دانشگاه نیو ساوت ولز

دانشگاه دولتی نیو ساوت ولز، رشته‌های بسیار متنوعی را در دانشکده‌های خود ارائه می‌دهد که دانشجویان، در مقاطع تحصیلی مختلف، می‌توانند در هر یک از این رشته‌ها ادامه تحصیل دهند. در ادامه، تعدادی از این رشته‌ها را در مقاطع تحصیلی مختلف به شما معرفی می‌کنیم:

کارشناسی(Bachelor)

رشته‌های دانشگاه تحقیقاتی نیو ساوت ولز در مقطع کارشناسی، بسیار متنوع هستند و دانشجویان می‌توانند از بین برنامه‌های مختلفی که در دانشکده‌های این دانشگاه ارائه می‌شود، رشته مورد علاقه خود را انتخاب کنند. در جدول زیر، نام تعدادی از این رشته‌ها را مشاهده‌ می‌کنید:


نام رشته

مطالعات معماری

مهندسی شیمی

هنر و بازرگانی

علوم کامپیوتر

علوم داده

مهندسی معدن

تجارت بین‌الملل

مدیریت محیط‌زیست

مدیریت پروژه

مهندسی مکانیک

جرم‌شناسی

مطالعات پزشکی

فلسفه سیاسی و اقتصاد

مهندسی عمران

فیزیولوژی تمرینی

تجارت

علوم اجتماعی

مهندسی نرم‌افزار

طراحی

علوم پزشکی

فناوری اطلاعات

مهندسی کامپیوتر

طراحی محاسباتی

سلامت عمومی

اقتصاد

مهندسی الکترونیک

طراحی صنعتی

علوم بصری

موسیقی

مهندسی مکاترونیک

مطالعات بین‌الملل

نقشه‌برداری

رسانه

مهندسی محیط‌زیست

هنر

مهندسی نفت

مطالعات آماری

مهندسی هوافضا

مدیریت هوانوردی

بازاریابی

حقوق

مهندسی انرژی تجدیدپذیر

حسابداری

ریسک‌شناسی

فلسفه

مهندسی کوانتوم

امور مالی

روانشناسی

کارشناسی‌ارشد(Masters)

دانشجویانی که قصد تحصیل در مقطع کارشناسی‌ارشد دانشگاه تحقیقاتی نیو ساوت ولز را دارند، می‌توانند از بین رشته‌های مختلفی که این دانشگاه ارائه می‌دهد، زمینه تحصیلی موردنظر خود را انتخاب کنند. برخی از این رشته‌ها عبارت هستند از:


نام رشته

علوم مهندسی ژئوتکنیکال

مدیریت بازرگانی

اقتصاد کاربردی

ارتباطات بین‌الملل و تبلیغات

مطالعات کسب‌وکار

ریاضیات

معماری

مدیریت محیط‌زیست

حسابداری پیشرفته

هنر و علوم ارتباطات

سلامت پزشکی زنان

اپتومتری

امور مالی

داروسازی

مطالعات آماری

اپتومتری بالینی

سیاست عمومی

تجارت بین‌الملل

تجارت

روزنامه‌نگاری و ارتباطات

روابط بین‌الملل

علوم دریایی و مدیریت

آنالیز مالی

رهبری آموزشی

فناوری مواد

ترجمه و تفسیر

مطالعات توسعه

حقوق

آموزش

بهداشت روانپزشکی قانونی

برنامه‌ریزی شهری

علوم در داده‌های سلامت

مهندسی پزشکی

فناوری اطلاعات

مدیریت پروژه

مهندسی معدن

دکتری(PHD)

UNSW، به دانشجویانی که قصد تحصیل در مقطع دکتری را دارند نیز رشته‌های مختلفی را در دانشکده‌های خود ارائه می‌دهد. برخی از این رشته‌ها شامل موارد زیر می‌شوند:


نام رشته

حسابداری

سیاست‌های عمومی

مدیریت فناوری

حقوق

اقتصاد

پزشکی

بازاریابی

مدیریت

امور مالی و بانک‌داری

مهندسی سیستم

امور مالیات و حقوق

ریسک‌شناسی و مطالعات آماری

شرایط اخذ پذیرش در دانشگاه نیو ساوت ولز

درصورتی‌که قصد تحصیل در دانشگاه دولتی نیو ساوت ولز را داشته باشید، پیش از هرچیز باید با شرایط پذیرش این دانشگاه آشنا شوید. این دانشگاه، برای پذیرش دانشجویان در مقطع کارشناسی و کارشناسی‌ارشد، با توجه به رشته موردنظر، شرایط خاصی را بیان کرده است.دانشجویانی که قصد اخذ پذیرش دانشگاه نیو ساوت ولز در مقطع کارشناسی یا تحصیلات تکمیلی را دارند، باید دو شرط اساسی این دانشگاه را داشته باشند.

اولین شرط برای دریافت پذیرش از این دانشگاه، داشتن حداقل شرایط آکادمیک است. دانشجویانی که برای تحصیل در مقطع کارشناسی اقدام می‌کنند باید نمرات مناسبی را در مقطع متوسطه خود کسب کرده باشند و سپس در دوره Foundation شرکت کنند. دانشجویان تحصیلات تکمیلی نیز باید بتوانند مدرک کارشناسی خود را در یکی از دانشگاه‌های معتبر و با نمرات مناسب، دریافت کنند. حداقل معدل موردنیاز برای پذیرش، به رشته تحصیلی دانشجویان بستگی دارد.

یکی دیگر از شرایطی که برای دانشجویان، در هر دو مقطع تحصیلی، اهمیت دارد، داشتن مدرک زبان انگلیسی است. دانشجویان باید سطح زبان مناسبی داشته باشند تا بتوانند برای تحصیل UNSW و اخذ ویزای تحصیلی استرالیا اقدام کنند.

چنانچه این دو شرط را داشته باشید، می‌توانید برای تهیه مدارک خود اقدام کنید. بخش مهمی از شرایط پذیرش، در مدارک ارائه‌شده شما نهفته است؛ بنابراین بهتر است مدارک لازم برای دانشگاه را نیز بررسی کنید تا بتوانید آن‌ها را بدون نقص و صحیح، برای دانشگاه ارسال کنید.

مدارک لازم جهت پذیرش در دانشگاه نیو ساوت ولز

ارسال مدارک درست در هنگام اپلای، تاثیر زیادی در پذیرش یا رد پرونده شما دارد. اگر پرونده دچار نقص باشد ممکن است روند بررسی آن زمان زیادی طول بکشد؛ بنابراین بهتر است مدارک خود را به دقت بررسی و در زمان مناسب برای دانشگاه ارسال کنید. در ادامه، مدارک لازم برای اپلای دانشگاه نیو ساوت ولز در مقاطع مختلف را بررسی می‌کنیم:

کارشناسی (Bachelor)

دانشجویانی که قصد تحصیل در مقطع کارشناسی UNSW، را داشته باشند، باید مدارک زیر را برای دانشگاه ارسال کنند:

 1. مدرک زبان انگلیسی
 2. ریزنمرات دوره متوسطه
 3. مدرک دیپلم

کارشناسی‌ارشد (Masters)

درصورتی‌که قصد اپلای برای مقطع کارشناسی‌ارشد را داشته باشید، لازم است که مدارک زیر را تهیه کنید:

 1. مدرک معتبر کارشناسی
 2. ریز نمرات دوره کارشناسی
 3. مدرک زبان انگلیسی
 4. ارائه پرتفولیو برای دانشجویان معماری و هنر
 5. انگیزه‌نامه تحصیلی یا SOP

دکتری (PHD)

متقاضیان شرکت در برنامه‌های مقطع دکتری دانشگاه دولتی نیو ساوت ولز، باید مدارک زیر را تهیه و ارسال کنند:

 1. مدرک کارشناسی‌ارشد
 2. ریزنمرات کارشناسی‌ارشد
 3. انگیزه‌نامه
 4. توصیه‌نامه
 5. ارائه مقاله‌‌های تحقیقاتی معتبر
 6. نوشتن رزومه برای اپلای
 7. مدرک زبان انگلیسی

در نظر داشته باشید که تمامی مدارک، باید به زبان انگلیسی ترجمه و با مهر اداره مهاجرت و دادگستری نیز تایید شده باشند.

مدارک زبان معتبر برای دانشگاه نیو ساوت ولز

همان‌طور که پیش از این هم مطرح شد، یکی از شرط‌های اصلی برای اخذ پذیرش از دانشگاه تحقیقاتی نیو ساوت ولز، ارائه مدرک زبان انگلیسی است. زبان رسمی برای تحصیل در این دانشگاه، انگلیسی است و به همین دلیل دانشجویان باید در تمامی مقاطع تحصیلی، حداقل نمرات لازم را برای ورود به دانشگاه داشته باشند. در جدول زیر، حداقل نمره‌های موردنیاز دانشگاه ساوت ولز، در آزمون‌های معتبر مختلف، آورده شده است:


نام آزمون

حداقل نمره در مقطع کارشناسی

حداقل نمره در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری

آزمون آیلتس

نمره ۵/۶- حداقل نمره ۶ در تمام مهارت ها

نمره ۷- حداقل نمره ۷ در تمام مهارت ها

آزمون تافل

تافل iBT 90- با حداقل نمره ۲۳ در مهارت و نوشتن و ۲۲ در خواندن، مکالمه و شنیدن

تافل iBT 100- با حداقل ۲۴ در مهارت خواندن و شنیدن و ۲۳ در مکالمه و ۲۷ در نوشتن

آزمون PTE

حداقل نمره کلی ۶۴ با حداقل ۵۴ در هر مهارت

حداقل نمره کلی ۷۰ با حداقل ۶۵ در هر مهارت

آزمون CAE

حداقل نمره کلی ۱۷۶ -با حداقل ۱۶۹ در هر مهارت

-

البته بهتر است بدانید که اگر شما شرایط لازم برای دریافت پذیرش دانشگاه نیو ساوت ولز را داشته باشید، اما حداقل نمره زبان قابل‌قبول را کسب نکنید، می‌توانید پذیرش مشروط دریافت کنید. پذیرش مشروط به این معنا است که شما باید در دوره‌های زبان که خود دانشگاه برگزار می‌کند، شرکت کنید تا سطح زبان انگلیسی خود را به سطح قابل‌قبول دانشگاه برسانید. این دوره‌ها، معمولا بین ۱۰، ۱۵ یا ۲۰ هفته طول می‌کشند. هر یک از این دوره‌ها، مناسب افرادی است که نمره زبان خاصی را کسب کرده باشند؛ این نمره‌ها عبارت هستند از:

 1. دوره ۱۰ هفته‌ای: آیلتس ۶ با نمره ۶ در مهارت نوشتن
 2. دوره ۱۵ هفته‌ای: آیلتس ۶ با نمره ۵/۵ در مهارت نوشتن
 3. دوره ۲۰ هفته‌ای: آیلتس ۵/۵ با نمره ۵/۵ در مهارت نوشتن

ددلاین دانشگاه نیو ساوت ولز

درصورتی‌که قصد اعزام دانشجو به استرالیا را داشته باشید، باید تاریخ‌های ددلاین پذیرش این دانشگاه را بدانید تا بتوانید پیش از اتمام فرصت، برای ارسال مدارک خود اقدام کنید. UNSW، در ۳ ترم، دانشجویان بین‌المللی را پذیرش می‌کند؛ البته از آنجا که ممکن است تاریخ ددلاین برای برخی از رشته‌ها متفاوت باشد یا تعدادی از رشته‌ها در هر سه ترم پذیرش نداشته باشند، بهتر است اطلاعات دقیق‌تر را از طریق سایت رسمی دانشگاه نیو ساوت ولز بررسی کنید. تاریخ‌های کلی مشخص‌شده برای ددلاین‌های دانشگاه دولتی نیو ساوت ولز عبارت هستند از:

 • ترم ۱: تاریخ ۸ جولای
 • ترم ۲: تاریخ ۳۰ سپتامبر
 • ترم ۳: ۳۱ مارس

هزینه تحصیل در دانشگاه نیو ساوت ولز

یکی از دغدغه‌های بسیاری از دانشجویان بین‌المللی، هزینه شهریه دانشگاه است. معمولا هزینه شهریه دانشگاه برای دانشجویان بین‌المللی، بیشتر از دانشجویان بومی است. هزینه تحصیل در دانشگاه تحقیقاتی نیو ساوت ولز در مقاطع و رشته‌های مختلف، متفاوت است؛ برای مثال، هزینه تحصیل در رشته مدیریت بازرگانی حدود ۴۰ هزار دلار استرالیا در سال است. رشته‌های مهندسی و علوم دارای شهریه حدودی ۴۲ هزار دلار و رشته‌های هنر و آموزش ۳۳ هزار دلار استرالیا هستند. به‌صورت کلی می‌توان گفت که متوسط هزینه شهریه برای دانشگاه تحقیقاتی نیو ساوت ولز، حدود ۳۸ هزار دلار استرالیا در سال است.

هزینه شهریه‌ها در این دانشگاه، بر اساس هزینه هر واحد تحصیلی محاسبه می‌شود. برای نمونه، تعدادی از هزینه شهریه‌ها برای هر واحد درسی برای دانشجویان بین‌المللی در جدول زیر قرار گرفته است:


تحقیقاتی

مقطع
کارشناسی ارشد

مقطع
کارشناسی

نام
دوره

۷۳۰
دلار

۱۰۰۵
دلار

۹۳۵
دلار

حسابداری

-

-

۸۲۰
دلار

مطالعات
بین‌الملل

۷۲۵
دلار

۷۷۵
دلار

۷۸۵
دلار

هنر

۷۳۰
دلار

۱۰۰۵
دلار

۹۳۵
دلار

اقتصاد

۷۳۰
دلار

۱۰۰۵
دلار

۹۳۵
دلار

بانکداری
و امور مالی

۷۲۵
دلار

۷۷۵
دلار

۸۲۰
دلار

آموزش

۷۳۰
دلار

۱۰۰۵
دلار

۹۳۵
دلار

بازاریابی

بورسیه‌های تحصیلی دانشگاه نیو ساوت ولز

دانشگاه دولتی نیو ساوت ولز استرالیا، برای حمایت از دانشجویانی که از سطح علمی مناسبی برخوردار هستند، اما توانایی مالی تحصیل در این دانشگاه را ندارند، بورسیه‌های تحصیلی مختلفی به آن‌ها اهدا می‌کند. این بورسیه‌ها، در تمامی مقاطع تحصیلی قابل‌دریافت هستند؛ اما در مقطع کارشناسی، به‌دلیل وجود رقابت بسیار زیاد، شانس دریافت اسکالرشیپ استرالیا برای دانشجویان بین‌المللی کمتر است. در ادامه، چند بورسیه‌ دانشگاه نیو ساوت ولز را به شما معرفی می‌کنیم:

 • بورسیه International Student Award: برای حمایت از دانشجویان مقطع کارشناسی یا کارشناسی‌ارشد که توان مالی کمتری دارند، ایجاد شده است. این بورسیه، می‌تواند ۱۵ درصد از هزینه شهریه دانشگاه را کاهش دهد.
 • بورسیه UNSW Law & Justice International Award: برای دانشجویان رشته حقوق و عدالت تهیه شده است که دارای سطح آکادمیک بالایی باشند. این بورسیه، به ارزش ۱۰ هزار دلار است که در یک سال و برای پوشش شهریه دانشجویان، به آن‌ها اعطا می‌شود.
 • بورسیه International Scientia Coursework Scholarship: این بورسیه، برای دانشجویان مقطع کارشناسی یا کارشناسی‌ارشد قابل‌دریافت است. افرادی که قصد دریافت این بورسیه را دارند، باید شایستگی‌های علمی موردنیاز را داشته باشند و در لیست دانشجویان ممتاز رشته خود قرار بگیرند. این بورسیه، به دو صورت فول فاند یا به ارزش ۲۰ هزار دلار، برای کاهش هزینه شهریه، به دانشجویان اهدا می‌شود.

شرایط استفاده از خوابگاه‌های دانشجویی دانشگاه نیو ساوت ولز

دانشجویان، برای اقامت حین تحصیل، می‌توانند از خوابگاه‌های ارائه‌شده توسط دانشگاه یا اجاره آپارتمان‌های متفرقه استفاده کنند. دانشگاه دولتی نیو ساوت ولز، چندین مجموعه خوابگاهی دارد که هر کدام از آن‌ها، امکانات مختلفی را برای دانشجویان فراهم کرده‌اند. تمامی این خوابگاه‌ها، به‌صورت مبله در اختیار دانشجویان قرار داده می‌شود و برخی از آن‌ها چند وعده غذا نیز برای دانشجویان سرو می‌کنند. هزینه اجاره خوابگاه‌ها، به امکانات و نوع اتاق‌ بستگی دارد و معمولا بین ۲۷۰ تا ۵۶۰ دلار استرالیا در هفته متغیر است. این هزینه، شامل هزینه قبوض آب، برق، گاز و اینترنت نیز می‌شود.

علاوه بر این، دانشجویان می‌توانند از آپارتمان‌های اجاره‌ای نیز برای زندگی استفاده کنند که البته هزینه بالاتری نسبت به خوابگاه دارند. هزینه اجاره این آپارتمان‌ها، با توجه به مکان آن‌ها و امکانات مختلفی که دارند، متفاوت است و به‌طور متوسط، ۳۰۰ دلار استرالیا در هفته خواهد بود؛ البته این هزینه شامل آب، برق و... نمی‌شود و آپارتمان‌ها نیز مبله نیستند.

شرایط کار حین تحصیل برای دانشجویان دانشگاه نیو ساوت ولز

بسیاری از دانشجویان بین‌المللی، به‌دلیل هزینه‌های بالای زندگی و شهریه دانشگاه، ترجیح می‌دهند که در حین تحصیل مشغول به کار شوند. دانشجویان می‌توانند به‌مدت ۴۰ ساعت در دو هفته، در داخل یا خارج از دانشگاه کار کنند؛ البته دانشجویان این امکان را نیز دارند که در زمان تعطیلات تابستانی یا تعطیلات رسمی دیگر، بدون محدودیت زمانی، مشغول به کار باشند. قانون کار ضمن تحصیل در استرالیا ، به دانشجویان اجازه می‌دهد تا بتوانند با استفاده از دستمزد دریافتی خود، بخشی از هزینه‌های تحصیل و زندگی را در استرالیا پوشش دهند.

نمایش بیشتر

جهت دریافت مشاوره رایگان برای انتخاب رشته و دانشگاه متناسب با شرایط شما ، لطفا این فرم را تکمیل نمایید تا مشاورین ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

 • هنوز دیدگاهی برای این صفحه ثبت نشده است. دیدگاه اول را ثبت کنید.
 • افزودن دیدگاه
  آدرس

  به زودی همکاران و مشاوران ما با شما تماس میگیرند